34 356 22 46, 606 285 872

ikona facebok firany maria

Karnisze

 • Metropolitan

  Metropolitan to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na uniwersalny karnisz z charakterem. Już nie klasyka, jeszcze nie designerska ekstrawagancja. Spokojna, wyważona kolekcja pasuje do większości wnętrz. Elegancki i prosty w formie wspornik pozwala przy użyciu wymiennego adaptera na zastosowanie rury o średnicy Ø19 oraz Ø16. Dwa rozmiary wsporników I-torowych oraz jeden, optymalnie skonstruowany wspornik II-torowy. Bardzo nowoczesne kółko z agrafką, z cichobieżnym, teflonowym ślizgiem. Końcówki do karnisza umożliwiają wybór odpowiedniej do twojego wnętrza.

  Mosiądz antyczny
  Onyx
  Satyna nikiel
  Stal nierdzewna
 • Broadway
  Mosiądz antyczny
  Stal nierdzewna
  Satyna nikiel
 • Roma

  Południowy temperament i bogata kolorystyka. Bogactwo końcówek wyróżnia zdecydowanie tą linię karniszy spośród wielu innych. Stylizowany wspornik z możliwością przedłużenia odległości od ściany za pośrednictwem specjalnej przedłużki. Cztery rodzajów wsporników – wspornik lity, wspornik otwarty, wspornik sufitowy i wspornik wnękowy. Kółko do karnisza z żabką lub agrafką. Gałki i haki do upinania. Szeroka gama długości rur – 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm, 220 cm oraz 240 cm. Łącznik prosty i łącznik przegubowy. Przekonaj się – łatwo dopasujesz odpowiedni kolor do twoich firan i zasłon i do twojego wnętrza.

  Chrom
  Srebro mat
  Satyna nikiel
  Stal nierdzewna
 • Colloseum

  Elegancja i styl. Idealne rozwiązanie do stylowych wnętrz, gdzie karnisz może zaakcentować charakter wnętrza. Bogaty wybór końcówek, stylizowane wsporniki, dwie średnice rur Ø 19 i Ø 25 ułatwiają dobór rodzaju karnisza do wnętrza. Idealne do stylowych dekoracji okiennych. To proste, wybierz pasującą końcówkę, wsporniki jedno lub dwutorowe w jednym z dwóch wariantów Ø19+Ø19 oraz Ø19+Ø25, pasującą średnicę drążka i kółka z żabką lub agrafką. Użyj łącznika przegubowego pod dowolnym kątem wewnętrznym i zewnętrznym, jeżeli tego wymaga architektura twojego wnętrza. Skorzystaj z kolorów mosiądz antyczny, satyna nikiel, efekt stali lub miedź antyczna.

  Miedź antyczna
  Mosiądź antyczny
  Satyna nikiel
  Stal nierdzewna
 • Brooklyn

  Innowacyjny system dekoracji okiennej. Tu koło zamienia się w kwadrat! Kwadratowy profil, „cichobieżne” kwadraty do przesuwania po profilu z teflonowym poślizgiem i funkcjonalnymi żabkami w komplecie. Oryginalne wsporniki jedno- i dwutorowe. Nowością w tej kolekcji jest regulowany, przegubowy łącznik. Można go zastosować do kątów wewnętrznych i zewnętrznych! Wybór modnych końcówek świetnie uzupełnia tą linię w kanonie najnowszych trendów w modzie. Dwa najważniejsze kolory w dekoracji wnętrz – satyna nikiel oraz mosiądz antyczny pozwalają na trafiony dobór koloru karnisza w twoim wnętrzu.

  Mosiądz antyczny
  Orzech
  Satyna nikiel
 • Manhattan

  Manhattan to innowacyjny system aranżacji okiennej! Kwadratowy, nowoczesny profil 20x20 mm mocowany do wspornika od dołu pozwala na bezkolizyjne przesuwanie tkanin na całej długości karnisza. Od dzisiaj nie musisz się zastanawiać jak podzielić firanę lub zasłonę, żeby zasłaniała od wspornika do wspornika. System Manhattan rozwiązuje ten problem! Możesz wykorzystać całą długość karnisza, nie martwiąc się o podziały! Trzy rodzaje wsporników: jednotorowy, dwutorowy oraz trzy torowy idealny do dekoracji panelowych i ekranów. Proponujemy również wózek do zamocowania paneli. Nowoczesny karnisz do nowoczesnego wnętrza! Dostępne kolory to satyna nikiel oraz efekt stali nierdzewnej idealnie dopasowane do tendencji kolorystycznych w lampach i okuciach meblowych.

  Satyna nikiel
  Stal nierdzewna
 • Classic

  Przywiązanie do tradycji. Bogata kolorystyka drewna i metalu ułatwia dobranie odpowiedniego karnisza do mebli i innych elementów wnętrza. Możliwość zamontowania szyny harmonizującej kolorem z karniszem.

  Orzech
  Dąb jasny
  Srebrny
  Złoty
 • Szyny sufitowe LM

  Funkcjonalność i problem z głowy. Ten system zaadoptujesz do każdego wnętrza. Wielotorowość i łuki pozwolą na dopasowanie szyny do najtrudniejszych rozwiązań architektonicznych.

  szyny