34 356 22 46, 606 285 872

ikona facebok firany maria

O nas

Salon Firan Maria prowadzi sprzedaż detaliczną: firan, zasłon, karniszy, rolet i obrusów. Polecamy naszym klientom szeroki wybór pasmanterii i ogromnej ilości dodatków do wystroju wnętrz. Oprócz sprzedaży świadczymy profesjonalne usługi krawieckie.

Jesteśmy
ponad 25 lat
na rynku.

Salon Firan Maria istnieje na rynku od 1990 roku. W ciągu tego czasu z naszych projektów i usług skorzystało wielu klientów, a ich zadowolenie utwierdza nas w tym co robimy i jest dla nas największą satysfakcją.

Ciągle śledzimy
nowe trendy.

Regularnie uczestniczymy w branżowych targach i wystawach. Pozwala nam to śledzić nowe trendy oraz zdobywać cenną wiedzę w tym zakresie.

Wysoka jakość
świadczonych usług.

Nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą Państwu w trudnej sztuce jaką jest aranżacja okna. Mamy pomysły, cechuje nas fachowość i solidność, zawsze dbamy o szczegóły i wysoką jakość świadczonych usług.

Uczestniczymy w
targach i wystawach.

Regularnie uczestniczymy w branżowych targach i wystawach. Pozwala nam to śledzić nowe trendy oraz zdobywać cenną wiedzę w tym zakresie.

Większość z naszych klientów to osoby prywatne, ale pracujemy również dla restauracji, biur, hoteli itp. obiektów. Nasze prace można zobaczyć m.in. w:

  • Zajazd Nowy Dwór w Molnej
  • Zajazd Tytan w Kochanowicach
  • Derma Vitis

Współpraca

Mamy przyjemność wspólpracować z wiodącymi, renomowanymi firmami na rynku tkanin, karniszy, rolet i żaluzji. Wybieramy produkty o sprawdzonej, wysokiej jakości. Wciąż wzbogacamy swoją ofertę.

Nasz sklep